kleinVerhaal vzw is een participatieve kunstpraktijk die tegen de achtergrond van havenstad Oostende een inspirerende ontmoetings- en creatieplek organiseert waar mensen vanuit alle geledingen van de maatschappij, inclusief de meest kwetsbaren, in de kunsten duiken.

 

kleinVerhaal gaat in zee met professionele, geëngageerde kunstenaars uit film, dans en muziek voor open ateliers waarin een bonte mix van mensen met diverse achtergronden, culturen en leeftijden hun verbeelding vorm geven.

 

Vanuit het hart van de samenleving en via de weg van de kunsten vertaalt, ondervraagt en documenteert kleinVerhaal de complexiteit van de huidige maatschappij in weerbarstige creaties en prikkelende acties.

 

 

 

Hans Dewitte hans@kleinverhaal.be | 0476 711 139 | coördinatie
An Fonteyne an@kleinverhaal.be | 0474 308 540 | zakelijk en administratie
Dany Gryson dany@kleinverhaal.be | 0479 95 51 25 | zakelijk en administratie
Dieter Debruyne dieter@kleinverhaal.be | 0473 341 632 | communicatie & productie TOSO
Lieven Stemgée lieven@kleinverhaal.be | 0483 25 02 96 | productie TOSO
Michiel De Baets michiel@kleinverhaal.be | 0487 92 68 09 | productie Radio Onderstroom
Najat Salim najat@kleinverhaal.be | 0487 78 07 34 | productiemedewerker
Veerle Hasselmans veerle@kleinverhaal.be | 0486 42 79 84 | productiemedewerker
Véronique Morel veronique@kleinverhaal.be | | administratieve ondersteuning

kleinVerhaal vzw
Sint-Sebastiaanstraat 16
8400 Oostende
info@kleinverhaal.be